Staňte sa partnerom Aktívnej školy

V dňoch 2. – 3. decembra sme v Národnom športovom centre ukončili inovačné vzdelávanie „Nové prístupy vo výučbe pohybových a športových hier na základných školách” s účastníkmi vzdelávania, ktoré sa uskutočnilo koncom septembra v Poprade.

Inovačné vzdelávanie v Poprade

Účastníci prezentovali on-line svoje záverečné prezentácie pred trojčlennou komisiou v zložení: PaedDr. Gustáv Argaj, PhD., PaedDr. Jaroslava Argajová a Mgr. Jaroslava Argajová.

Komisia po kontrole dištančných výstupov odporučila na záverečné skúšky všetkých účastníkov vzdelávania. Počas jednotlivých prezentácií ocenila ich prístup k vypracovaniu dištančných úloh, ktoré veríme, že im pomôžu v ich profesijnom rozvoji a dostatočne ich využijú vo vyučovacom procese.

On-line prezentácie

Účastníci obhájili svoje záverečné prezentácie, čím splnili všetky požiadavky na ukončenie inovačného vzdelávania a bude im vydané OSVEDČENIE.

Úspešným absolventom blahoželáme a prajeme veľa inovatívnych inšpirácií na vyučovanie telesnej a športovej výchovy.

V budúcom kalendárnom roku sa môžete tešiť na ďalšie vzdelávania, ktoré pre vás pripravujeme.