Preskočiť na obsah

Škola v pohybe 2022

Národné športové centrum rozšírilo portfólio svojich vzdelávacích aktivít o ďalšiu zaujímavú vzdelávaciu aktivitu.

V dňoch 25.-28.augusta 2022 sa v priestoroch FTVŠ UK Bratislava konala populárna „Škola v pohybe 2022“, ktorá učiteľom telesnej a športovej výchovy dáva príležitosť pred začiatkom školského roka načerpať nové inšpirácie pre zatraktívnenie vyučovania telesnej výchovy s prvkami inovatívnych prístupov v pohybových a športových aktivitách. Výber prednášok a zabezpečenie lektorského zboru bolo pod gesciou vysokoškolských pedagógov FTVŠ UK v Bratislave. Celkovo sa odborných seminárov zúčastnilo 45 pedagógov z celého Slovenska. Bolo odučených 21 zaujímavých prevažne praktických  prednášok. Na záver odborných seminárov dostali všetci účastníci CERTIFIKÁTY o absolvovaní „Školy v pohybe 2022“.

Celá aktivita sa mohla uskutočniť vďaka  podpore MŠVVaŠ SR, ktoré celú akciu zabezpečilo finančne. Ďakujeme a tešíme sa na vás aj nabudúce.

Pozrite si aftermovie z akcie:

Galéria z akcie:

Facebook
Email
Print